Центробежна помпа CP 170-ST6
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 140 l/min (8.4 m³/h)
- Напор до 41 м.
| Q | m3 / час | 0 | 0.6 | 1.2 | 2.4 | 3.6 | 5.4 | 6.0 | 7.2 | 8.4 |
| л / мин. | 0 | 10 | 20 | 40 | 60 | 90 | 100 | 120 | 140 | |
| H метра | 41 | 40 | 39.2 | 37.8 | 36 | 32 | 30 | 25.8 | 20 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Заден капак: неръждаема стомана AISI 316L
- Вал: неръждаема стомана AISI 316L
- Механично уплътнение: керамика-графит-NBR, пружина AISI 316
Центробежните помпи от тази серия са подходящи за пренасяне на чиста вода, без наличие на абразивни частици и химически неагресивни течности към материалите, от които са изработени помпите. Благодарение на конструктивните си характеристики, този тип помпи са с широка употреба в бита, селското стопанство и промишлеността. Всички компоненти в контакт с изпомпваната течност са от неръждаема стомана AISI 304, като по този начин се гарантира пълна хигиена и максимална устойчивост срещу корозия. Монтирането на тези помпи трябва да се прави в закрити помещения или на места, защитени от атмосферни влияния.
| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 140 l/m (8.4 m³/h) |
| Максимален напор | 41 m |
| Присъединяване вход | G 1¼" |
| Присъединяване изход | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване | 7 m |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | 1.1 kW 1.5 HP |
| Монофазен или трифазен двигател | трифазен 400 V - 50 Hz |
| Скорост на въртене (обороти в минута) | 2900 |
| Изолация клас | F |
| Степен на защита | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група | Центробежни неръждаеми |
| Корпус на помпата | Неръждаема стомана AISI 316L |
| Работно колело | Неръждаема стомана AISI 316L |
| Употреба | Домашна;Селскостопанска;Индустриална |
| Лимити | |
| Тип течност | Чиста вода |
| Макс. темп. на течността | +90°C |
| Макс. темп. на околната среда | +40°C |
| Макс. раб. налягане | 8 bar |
Центробежна помпа CP 170-ST6
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 11090
- Наличност: В наличност
-
652.00€ (1275.20лв. ) (с ДДС)

