Центробежна многостъпална помпа 3CPm 100Е/3CPm 100

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 120 l/min (7.2 m³/h)
- Напор до 36 м.
| Q | m3 / час | 0 | 0.3 | 0.6 | 0.9 | 1.2 | 1.5 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 | 4.2 | 4.8 | 5.4 | 6.0 | 6.6 | 7.2 |
| л / мин. | 0 | 5 | 10 | 15 | 20 | 25 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | 110 | 120 | |
| H метра | 36 | 35.5 | 35 | 34 | 33.5 | 32.5 | 32 | 30 | 28 | 26 | 23 | 20 | 17 | 13.5 | 10 | 5 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дифузори: Noryl с износоустойчиви пръстени
- Заден капак: неръждаема стомана AISI 304
- Вал: неръждаема стомана AISI 431
- Механично уплътнение: керамика-графит NBR
| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 120 l/m (7.2 m³/h) |
| Максимален напор | 36 m |
| Присъединяване вход | G 1" |
| Присъединяване изход | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване | 7 m |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | 0.60 kW 0.85 HP |
| Монофазен или трифазен двигател | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Скорост на въртене (обороти в минута) | 2900 |
| Изолация клас | F |
| Степен на защита | IP 44 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група | Хоризонтални многостъпални |
| Корпус на помпата | Чугун |
| Работно колело | Noryl |
| Употреба | Домашна;Обществена |
| Лимити | |
| Тип течност | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността | -10°C |
| Макс. темп. на течността | +40°C |
| Макс. темп. на околната среда | +40°C |
| Макс. раб. налягане | 6 bar |
Центробежна многостъпална помпа 3CPm 100Е/3CPm 100
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 466
- Наличност: В наличност
-
271.00€ (530.03лв. ) (с ДДС)
Тагове: чиста вода, поливане, хидрофор, градини, напояване

