Автом. хидрофор с честотно управление DG BLU 5

РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 130 l/min (7.8 m³/h)
- Напор до 60 м.
Максимални работни точки | Регулируеми настройки | ||||||
| Q l/min | H m | Минимални настройки | Фабрични настройки | Максимални настройки | |||
| bar | l/min | bar | l/min | bar | l/min | ||
| 5 - 130 | 60 - 10 | 1.0 | 55 - 130 | 3.0 | 5 - 102 | 6.0 | 5 - 45 |
DG-BLU е авангардна, автоматична хидрофорна система, включваща високоефективна, самозасмукваща помпа с множество работни колела. Предлага се в комплект с разширителен съд, сензори за налягане и поток и възвратен клапан, всички проектирани да работят тихо и ефективно. Тази компактна система се отличава със своето усъвършенствано електронно инверторно управление, което интелигентно управлява производителността на системата, като поддържа постоянно налягане в зависимост от потреблението на вода.
ТЕХНИЧЕСКИ ДАННИ:
- Макс. консумация на ток 10 A
- P1 - макс. консумирана мощност 1.5 kW
- Фабрична настройка на налягането 3 bar
Инверторът управлява производителността на системата като:
- Поддържа постоянно налягане в системата, чрез регулиране на скоростта на въртене на помпата в зависимост от необходимия дебит;
- Контролира хидравличните и електрическите работни параметри и предпазва помпата от повреди;
- Позволява интеграция с друго DG-BLU устройство чрез опционална разширителна карта;
- Адаптира се към всякакъв тип система за повишаване на налягането, дори съществуващи;
- Ограничава пусковия и работния ток, за да гарантира по-голяма икономия на енергия.
| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 130 l/m (7.8 m³/h) |
| Максимален напор | 60 m |
| Присъединяване вход | G 1" |
| Присъединяване изход | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване | 8 m |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | 1.1 kW 1.5 HP |
| Монофазен или трифазен двигател | монофазен 230 V - 50/60 Hz |
| Изолация клас | F |
| Степен на защита | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Употреба | Домашна;Обществена |
| Лимити | |
| Тип течност | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността | 0°C |
| Макс. темп. на течността | +40°C |
| Макс. темп. на околната среда | +40°C |
| Макс. раб. налягане | 10 bar |
Автом. хидрофор с честотно управление DG BLU 5
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 11088
- Наличност: В наличност
- 965.00€ (1887.38лв. ) (с ДДС)
-
895.00€ (1750.47лв. ) (с ДДС)

