Хидрофор H- PKSm 60/ EASY SMALL 2.2bar
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимален дебит: 2.4 m³/h
- Максимален напор: 40 m
- Инсталирана мощност: 0.7 kW
- Захранване 1 х 220V 50Hz
- Старт: 2.2 bar
КОМПОНЕНТИ:
- Самозасмукваща помпа Pedrollo PKSm 60;
- Електронен пресостат EASY SMALL 2 (2.2 bar) с манометър;
- 1.5 м захранващ кабел с щепсел Шуко.
УПОТРЕБА:
Хидрофорната система е подходяща за водоснабдяване и повишаване на налягането в къщи, вили и др. от сондажи, кладенци, резервоари или от водопроводната мрежа. Препоръчва се за чиста вода без абразивни частици и химически неагресивни течности. Монтира се в закрити помещения или на места, защитени от атмосферни влияния.
ПРИНЦИП НА ДЕЙСТВИЕ:
Електронният пресостат EASY SMALL 2 включва помпата, когато във водопроводната мрежа е налице спад в налягането под 2.2 bar (напр. отваряне на кран) и я поддържа в действие, докато разходът не стане по-малък от 2 л/мин (кранът е затворен). Устройството осигурява защита на помпата от работа на сухо и често включване. Специална функция в системата позволява автоматичен рестарт, като спряната от защита срещу сух ход помпа извършва серия от стартирания на равни интервали от време.| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 40 l/m (2.4 m³/h) |
| Максимален напор | 40 m |
| Присъединяване вход | G 1" |
| Присъединяване изход | G 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване | 9 m |
| Стартово налягане | 2.2 bar |
| Налягане/дебит за изключване | 1-2 l/min |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | 0.37 kW 0.50 HP |
| Монофазен или трифазен двигател | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Скорост на въртене (обороти в минута) | 2900 |
| Изолация клас | F |
| Степен на защита | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата | Чугун |
| Работно колело | Месинг |
| Употреба | Домашна |
| Лимити | |
| Тип течност | Чиста вода |
| Мин. темп. на течността | -10°C |
| Макс. темп. на течността | +60°C |
| Макс. темп. на околната среда | +50°C |
| Макс. раб. налягане | 6 bar |
Хидрофор H- PKSm 60/ EASY SMALL 2.2bar
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 10439
- Наличност: В наличност
- 265.87€ (520.00лв. ) (с ДДС)
-
231.00€ (451.80лв. ) (с ДДС)

