Хидравлика за помпа PD 6SR 27/17 - HYD
Хидравлика за сондажна помпа Pedrollo 6SR 27/17 - HYD.
РАЗМЕРИ И ТЕГЛО:
- Присъединяване: 3"
- Диаметър: Ø 149.5
- Дължина: 1316 mm
- Тегло: 32.5 kg
| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 600 l/min (36 m³/h) |
| Максимален напор | 231 m |
| Присъединяване изход | G 3" |
| Диаметър на помпата | Ø149.5 |
| Максимално съдържание на пясъка | 100 g/m³ |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | Минимална мощност 18.5 kW 25 HP |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Корпус на помпата | Никелиран чугун |
| Работно колело | Noryl със специално гумено покритие |
| Употреба | Обществена;Селскостопанска;Индустриална |
| Конструктивни особености | Възвратен клапан |
| Лимити | |
| Тип течност | Чиста вода |
Хидравлика за помпа PD 6SR 27/17 - HYD
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 2464
- Наличност: Няма наличност
-
1,155.00€ (2258.98лв. ) (с ДДС)
Подобни продукти
Сондажна помпа 6SR27/17
3,316.00€ (6485.53лв. ) (с ДДС)


