Самозасмукваща помпа FUTURE JETm 1AX
РАБОТНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Дебит до 100 l/min (6.0 m³/h)
- Напор до 48 м.
| Q | m3 / час | 0 | 0.3 | 0.6 | 1.2 | 2.4 | 3.6 | 4.8 | 5.4 | 5.7 | 6.0 |
| л / мин. | 0 | 5 | 10 | 20 | 40 | 60 | 80 | 90 | 95 | 100 | |
| H метра | 48 | 44 | 40.6 | 34.5 | 25.2 | 18.7 | 13.7 | 11.4 | 10.2 | 9 | |
КОНСТРУКТИВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Заден капак: неръждаема стомана AISI 304
- Инжектор с дифузор: Noryl
- Вал: неръждаема стомана AISI 431
- Механично уплътнение: керамика - графит – NBR
Предимства на FUTURE JET пред класически JET помпи:
- Висока хидравлична ефективност
- Намалена консумация на енергия до 50%
- Намалена на турбуленция за много по-стабилна работа на помпата
- По-добро съотношение мощност/дебит
Самозасмукващите помпи от тази серия са подходящи за пренасяне на чиста вода, без наличие на абразивни частици и химически неагресивни течности към материалите, от които са изработени помпите. Помпите FUTURE JET са конструирани така, че да могат да работят, дори в случаи, когато има въздух в изпомпваната течност. Благодарение на надеждността и лесната си експлоатация, този тип помпи се препоръчват за домашна употреба, като транспортиране на вода в комбинация с малки или средни разширителни съдове, за напояване на градини и насаждения, и др. Монтирането на тези помпи трябва да се прави в закрити помещения или на места, защитени от атмосферни влияния.
| Основни характеристики | |
| Максимален дебит | 100 l/m (6.0 m³/h) |
| Максимален напор | 48 m |
| Присъединяване вход | 1" |
| Присъединяване изход | 1" |
| Макс. дълбочина на засмукване | 9 m |
| Двигател | |
| Мощност (P2) | 0.55 kW 0.75 HP |
| Монофазен или трифазен двигател | монофазен 230 V - 50 Hz |
| Скорост на въртене (обороти в минута) | 2900 |
| Изолация клас | F |
| Степен на защита | IP X4 |
| Конструктивни особености и употреба | |
| Група | Самозасмукващи |
| Корпус на помпата | Чугун |
| Работно колело | Технополимер |
| Употреба | Домашна |
| Лимити | |
| Макс. темп. на течността | +40°C |
| Макс. темп. на околната среда | +40°C |
| Макс. раб. налягане | 6 bar |
Самозасмукваща помпа FUTURE JETm 1AX
- Производител: Pedrollo - водни помпи
- Код на продукта: 9773
- Наличност: В наличност
-
227.00€ (443.97лв. ) (с ДДС)
Тагове: FUTURE_JET, самозасмукващи

